info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Asics Trabuco Max

Dámske bežecké topánky

Farebné varianty

Vyberte svoju veľkosť Ako vybrať?

Dostupnosť tovaru
nejprve vyberte velikost
109,77 € 156,82 € ušetríte 47,00 € -30 %

Asics

1012A901 002

Produktové video

Popis

Úspora energie je dôležitým prvkom pre trail bežcov dlhých vzdialeností, a preto sme u topánky Trabuco Max použili technológiu GUIDESOLE ™. Táto trailová bežecká topánka poskytuje vylepšené odtlumení a trakciu a zároveň umožňuje bežcom pokryť viac teréne s menšou námahou. Technológia GUIDESOLE ™ v podrážke, sa skladá z tuhej prednej časti a pružné špičky, ktorá z dlhodobého hľadiska pomáha šetriť tvoju energiu. Vďaka zníženému zaťaženiu nôh od vplyvu po odraz, pomáha táto technológia vytiahnuť z bežca všetok jeho potenciál na prekonanie maximálnej vzdialenosti so spotrebou menšieho množstva energie. Trakcia je neoddeliteľnou súčasťou terénneho behu, preto je topánka vybavená ASICS GRIP technológií v podrážke. Táto gumová zmes pomáha zaistiť trakciu najmä na mokrom a klzkom povrchu. ASICS GRIP podrážku sme tiež obohatili o výstupkami pre lepšie priľnutie a flexibilitu pri behu do kopca az kopca v rozmanitom teréne. Zároveň je naším želaním zabezpečiť bežcom, ktorí sú v teréne aj niekoľko hodiť dostatočné množstvo pohodlie. Vďaka 28mm FLYTEFOAM ™ technológia umiestnené pod pätou a 23mm pod prstami, tí topánka poskytne vynikajúcu tlmenie. Vďaka celkovo vyššiemu vrstvenie, medzipodošva lepšie absorbuje dopady na kamene a korene. Kombinácia plynulého kĺzavého pohybu, vylepšeného tlmenie a lepšie trakcie robí z topánky TRABUCO MAX ™ skvelého partnera pre celý rad bežeckých výziev.

  • GUIDESOLE ™ technológia pomáha šetriť energiu
  • FLYTEFOAM ™ technológia tlmenia
  • AHAR GRIP odolná podrážka
  • Ortholite ™ vložka poskytne nohe mäkké pohodlie
  • Priedušná vrchné sieťovina
  • Váha: 250 g

Parametre

Šport Beh
Sezóna 2021 Q1
Typ došľapu Neutrálny
Typ bežeckej obuvi Tréningová
Typ povrchu - beh Terén - trail
Úprava obuvi Priedušná
Šírka topánky Štandardná
Tlmenie Vysoké tlmenie
Drop 5 mm
Technológie ASICS Grip , FlyteFoam , GuideSole , Ortholite®

ASICS Grip

Nové najmodernejšie zloženie gumy, ktoré ponúka mimoriadnu priľnavosť na suchom a najmä na mokrom kameni, bez ohrozenia odolnosti. (Primárne u trailových topánok).

FlyteFoam

Materiál medzipodrážok Flytefoam je vyrobený z celulózovej mikrovlákien pridaných do peny. Je to najľahšia medzipodrážka, akú sme kedy vyrobili. V závislosti na skúsenostiach a výsledkoch, ktoré chceme bežcom poskytnúť, môžeme prispôsobiť hustotu a vlastnosti tohto materiálu. Je o 55% ľahší ako bežná EVA a 33% ľahší ako Solyte a vďaka použitiu organických vlákien má veľmi vysokú schopnosť udržania stáleho tvaru aj pri dlhom behu.

GuideSole

Technológia GuideSole je kombináciou 3 prvkov, ktoré preukázateľne znižujú energetické straty v pohybe členku:

  • Zakrivená geometria: Mäkká, zakrivená podrážka, ktorá pracuje s tuhou prednou časťou topánky, zvyšuje účinnosť behu znížením energetickej straty v členku až o 19,1%.
  • 2vrstvý medzipodrážka: kombinácia FlyteFoam v hornej vrstve a FF Propel v spodnej vrstve poskytuje tuhosť potrebnú na udržanie výhod zakrivenej podošvy.
  • GuidanceLine: Medzipodrážka a podrážka kombinovaná s pozdĺžnou dutou medzerou posúva ťažisko, čo prispieva k zníženiu energetických strát v každom kroku.

Ortholite®

OrthoLite® stielka kombinuje špecifickú penu Ortholite® a pätnú EVA časť. Zaisťuje suché a zdravé prostredie pre vašu nohu a lepšie odpruženie. Aj po dlhodobom používaní Vás nesklame svojou efektivitou. Je vyrobená z recyklovateľnej gumy a nezaťažuje tak životné prostredie.

100 %
Overený zákazník Pridané: 23. októbra 2021

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme
Predajňa v Praze
+420 737 121 161 Po-Pi 10:00-18:00, So 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme