logo Asics

Východ slnka je symbolom nádeje

Poďme si po roku, kedy sme si siahli až na dno, trochu zdvihnúť náladu. Pripojte sa k nám a začnite svoj deň pohybom. Poďte sa ráno prebehnúť, prejsť či vyvenčiť psa a nechajte sa nabíjať lúčmi slnka. Ich sila vás bude sprevádzať po celý deň.

Zdieľajte svoje selfie s #SunriseMind

Za každú fotku s hastagom #SunriseMind, ktorú nazdieľate na sociálne siete, pošle ASICS príspevok £2 organizácii Mind, ktorá pomáha mentálne chorým ľuďom.

Výťažok bude použitý na podporu výskumov, zapojenie mentálne postihnutých do športového života a na motiváciu k pohybu - pretože každý pohyb je dobrý. Týmto spôsobom chce ASICS poslať na konto Mind až 100 000 libier.

Nájdite svoju
ideálnu topánku

​Objavte cez náš vyhľadávač, ktorá topánka vám bude najlepšie sedieť.

Kolekcia
Sunrise Red

Podporuje vaše telo v pohybe a prebudí hravé myšlienky už vo chvíli, keď sa na ňu pozriete. ​

Pohyb prospieva nášmu mysleniu

Akonáhle beháte po zalesnených kopcoch, naháňate loptičky po ihrisku alebo brázdite mesto krížom-krážom, máte istotu, že vybavenie ASICS vás podporí na každom kroku. Vy sa tak môžete sústrediť len na svoju myseľ.

Pripravte sa na východ slnka

Načúvajte mysli,
porozumiete telu

​Vždy sme verili, že pohyb má pozitívny vplyv na psychické rozpoloženie každého z nás. Aj preto sa voláme ASICS, čo je akronym slávnej vety: "Anima Sana In Corpora Sano," v preklade: „V zdravom tele zdravý duch“. To je dôvod prečo práve dnes, keď celý svet potrebuje ozdraviť svoju dušu, nabádame všetkých ľudí k pohybu.

Často kladené otázky

Ktorú nadáciu podporujete?

Sme hrdí na to, že podporujeme práve organizáciu Mind. Peniaze, ktoré naša celosvetová kampaň prinesie, budú použité na podporu výskumu vplyvu športu a pohybu na mentálne zdravie a duševné rozpoloženie človeka.

Ako sa môžem zapojiť a pomôcť?

Všetko, čo potrebujete, je fotka za východu slnka. Je jedno, či bude z behania, venčenia psa alebo z prechádzky - každý pohyb je dobrý. Fotku zdieľajte na sociálnych médiách s hashtagom #SunriseMind.

Dokedy môžem zdieľať moje selfie?

Zdieľať môžete až do 28. marca 2021 do 20:00 hod stredoeurópskeho času.

Kde mám zdieľať svoje selfie?

Zdieľať môžete, kde sa len dá. Na Facebooku, Instragrame aj na Twitteri. Hlavne nezabudnite pridať hashtag #SunriseMind.

Keď pošlem viac fotiek s #SunriseMind, pošlete príspevok za každú z nich?

Isteže áno. Ale sústredíme sa predovšetkým na šírenie dobrých skutkov, ktoré vedú k zlepšeniu nálady.

Odkiaľ sa môžem do výzvy zapojiť?

Zapojiť sa môžete odkiaľkoľvek z Európy. Tešíme sa na vašu selfie s posolstvom dobrej nálady.

Čo mám urobiť so svojím profilom, aby ste moju selfie započítali?

Váš profil musí byť prístupný verejnosti, aby sme na ňom videli príspevok s hashtagom #SunriseMind.

Akú čiastku ASICS daruje?

Darujeme £2 za každú zdieľanú fotografiu s hashtagom #SunriseMind. Celkovo pripíšeme na účet organizácie Mind až 100 000 libier. Pomôžte nám dosiahnuť náš cieľ.