info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Asics Glideride 2

Pánske bežecké topánky

Vyberte svoju veľkosť Ako vybrať?

Skladom
 Dodanie 2-4 pracovných dní

V tejto veľkosti už len 1 kus. Teraz alebo nikdy.

156,82 €

Asics

1011B159 101

Produktové video

Popis

Minimálne 30 % zvršku bolo vyrobené z recyklovaných materiálov. 

Je vedecky dokázané že GLIDERIDE ™ 2 pomáha s šetrením energie pri behu na dlhú vzdialenosť. Znížením výdaja energie vo fázach dopadu a odrazu ti táto bežecká topánka pomôže s prekonávaním väčších vzdialeností. Túto sezónu sme nechali vlastnosti šetriace energiu bezo zmena a zamerali sme sa na vylepšenie strihu zvršku pre lepšie padnutie a pohodlnejšie nosenie. Určená bežcom hľadajúcim pohodlnú a priedušnú topánku pre beh na dlhú vzdialenosť, alebo funkčné možnosť pre zotavujúcich běh.Vylepšená vrchné mriežka je vyrobená z priedušného a pružného materiálu, ktorý dovolí tvojim nohám dýchať a zároveň sa prispôsobí tvaru nohy a jej prirodzenému pohybu. V spojení s 3D tlačou vytvára táto aplikácia cielenú podporu bez dodatočného šitie alebo navýšenie váhy.Technologie GUIDESOLE ™ pozostáva z tvrdšej prednej časti a oblé podrážky, ktoré zlepšujú účinnosť behu so znížením záťaže na tvoje nohy. FLYTEFOAM ™ technológia tlmenia je umiestnená v najvyššej vrstve medzipodošvy pre poskytnutie mäkkého dopadu, zatiaľ čo spodnú vrstvu tvorí FLYTEFOAM ™ Propel technológie pre rýchlejšie a citlivejšie odozvu na odrazovú fázu bežeckého kroku. Medzi týmito dvoma vrstvami je umiestnená tuhá doštička, ktorá pomáha udržiavať celistvosť medzipodošvy, povzbudzuje nohu k ľahšiemu pohybu vpred a vytvára tak plynulejšie a efektívnejšie prechod medzi jednotlivými krokmi. Pätnej diel je vybavený AHARPLUS ™ gumovou zmesou v podrážke pre lepšiu odolnosť a predĺženie životnosti topánky.

  • Priedušná vrchná mriežka dovolí tvojim nohám dýchať
  • Vrchné diel s 3D potlačou zlepšuje podporu celej nohy
  • GUIDESOLE ™ technológia pomáha šetriť energiu
  • FLYTEFOAM ™ technológia tlmenia
  • FLYTEFOAM ™ Propel technológia tlmenia
  • AHARPLUS ™ pätnej diel pre zvýšenie odolnosti topánky
  • Váha: 285 g

Parametre

Šport Beh
Sezóna 2021 Q1
Typ došľapu Neutrálny
Typ bežeckej obuvi Tréningová
Typ povrchu - beh Cesta
Úprava obuvi Priedušná
Šírka topánky Štandardná
Tlmenie Vysoké tlmenie
Drop 5 mm
Technológie AHAR+ , Engineered MESH , Navrhnuté s recyklovanými materiálmi , FlyteFoam , FlyteFoam Propel , GuideSole

AHAR+

Podrážka ASICS odolná proti odreniu má vyšší obsah uhlíka, vďaka čomu je podrážka odolnejšia a pružnejšia s nižšou celkovou hmotnosťou. Tiež prichádza v type huby s dobrým tlmením.

Engineered MESH

Tento materiál zvršku strieda otvorené a uzavreté oblasti, aby sa zlepšilo vetranie, padnutie a podpora.

Navrhnuté s recyklovanými materiálmi

Najmenej 20 % primárneho materiálu zvršku topánky je vyrobeného z recyklovaných materiálov, aby sa znížili emisie odpadu a uhlíkových emisií.

FlyteFoam

Materiál medzipodrážok Flytefoam je vyrobený z celulózovej mikrovlákien pridaných do peny. Je to najľahšia medzipodrážka, akú sme kedy vyrobili. V závislosti na skúsenostiach a výsledkoch, ktoré chceme bežcom poskytnúť, môžeme prispôsobiť hustotu a vlastnosti tohto materiálu. Je o 55% ľahší ako bežná EVA a 33% ľahší ako Solyte a vďaka použitiu organických vlákien má veľmi vysokú schopnosť udržania stáleho tvaru aj pri dlhom behu.

FlyteFoam Propel

Medzipodrážka Flytefoam Propel je vyrobená s vysoko energeticky návratným elastomerom pridaným do peny. Táto patentovaná formula je extrémne
odolná, pohodlná a ľahká v porovnaní s inými penami na trhu. Ponúka tiež vylepšený odraz a pružnosť.

GuideSole

Technológia GuideSole je kombináciou 3 prvkov, ktoré preukázateľne znižujú energetické straty v pohybe členku:

  • Zakrivená geometria: Mäkká, zakrivená podrážka, ktorá pracuje s tuhou prednou časťou topánky, zvyšuje účinnosť behu znížením energetickej straty v členku až o 19,1%.
  • 2vrstvý medzipodrážka: kombinácia FlyteFoam v hornej vrstve a FF Propel v spodnej vrstve poskytuje tuhosť potrebnú na udržanie výhod zakrivenej podošvy.
  • GuidanceLine: Medzipodrážka a podrážka kombinovaná s pozdĺžnou dutou medzerou posúva ťažisko, čo prispieva k zníženiu energetických strát v každom kroku.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme
Predajňa v Praze
+420 737 121 161 Po-Pi 10:00-18:00, So 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme